DKMEDIC jest polską rodzinną firmą farmaceutyczną. Nasza bogata oferta obejmuje produkty, które cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo naturalne suplementy diety: na ból mięśni i stawów, na cholesterol i problemy z niewydolnością żylną, na zaparcia, oraz na odporność. Oferujemy również innowacyjne i skuteczne wyroby medyczne w postaci iniekcji do stawów tj.: Vijoint, Condrotide czy kolagen Chondrogrid – www.twojestawy.pl. Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem w Polsce firm: ESI, Wasa Medicals, Generica, Apharm i Bioteck. Oznacza to, że dzięki DKMEDIC Klienci w Polsce mogą już w pełni korzystać z zalet włoskiej i szwedzkiej farmaceutyki. Cały czas szukamy na całym świecie nowych innowacyjnych produktów, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

DKMEDIC istnieje na rynku od 2011 roku, jednak z branżą farmaceutyczną związani jesteśmy już od roku 2002. Doświadczenie zdobyliśmy pracując w najlepszych korporacjach farmaceutycznych na świecie. Dzięki temu uzyskaliśmy praktykę na wielu płaszczyznach: sprzedaży, dystrybucji i marketingu: leków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Sklep internetowy DKMEDIC powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i w odpowiedzi na dobrze poznane przez nas potrzeby klientów.


Wszystkie nasze produkty są:

  1. Wyroby medyczne – posiadają certyfikat CE oraz są zgłoszone do Rejestru Wyrobów Medycznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.
  2. Suplementy diety –  są zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie.
  3. Kosmetyki –  są zgłoszone w Cosmetic Products Notification Portal.

Nasze produkty są magazynowane i sprzedawane  z magazynu spełniającego wszelkie wymagania stawiane dystrybutorom w Polsce. Magazyn posiada certyfikat HACCP i GMP.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !