DKMEDIC jest polską rodzinną firmą farmaceutyczną. Nasza bogata oferta obejmuje produkty, które cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo: naturalne suplementy diety i wyroby medyczne, w tym suplementy diety na ból mięśni i stawów, witaminy dla sportowców, naturalne suplementy diety na cholesterol, preparaty na włosy, innowacyjne kosmetyki i wiele innych produktów najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm: ESI, Apharm, Wasa Medicals oraz Bioteck. Oznacza to, że dzięki DKMEDIC Klienci w Polsce mogą już w pełni korzystać z zalet włoskiej i szwedzkiej farmaceutyki. Cały czas szukamy na całym świecie nowych innowacyjnych produktów, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Sklep suplementy stawy

DKMEDIC istnieje na rynku od 2011 roku, jednak z branżą farmaceutyczną związani jesteśmy już od roku 2002. Doświadczenie zdobyliśmy pracując w najlepszych korporacjach farmaceutycznych na świecie. Dzięki temu uzyskaliśmy praktykę na wielu płaszczyznach: sprzedaży, dystrybucji i marketingu: leków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Sklep internetowy DKMEDIC powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i w odpowiedzi na dobrze poznane przez nas potrzeby klientów.


Wszystkie nasze produkty są:

  1. Wyroby medyczne – posiadają certyfikat CE oraz są zgłoszone do Rejestru Wyrobów Medycznych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.
  2. Suplementy diety –  są zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie.
  3. Kosmetyki –  są zgłoszone w Cosmetic Products Notification Portal.

  

Nasze produkty są magazynowane i sprzedawane  z magazynu spełniającego wszelkie wymagania stawiane dystrybutorom w Polsce. Magazyn posiada certyfikat HACCP i GMP.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !