Partnerzy

DKMEDIC to wyłączny dystrybutor na rynku polskim następujących firm:

ESI

ESI to włoski producent produktów ziołowych, suplementów diety i wyrobów medycznych. Została założona w 1975 roku przez obecnego prezesa, Antonio Maria Galleano.

Początkowo firma ESI kupowała produkty od innych firm głównie ze Szwajcarii lecz w nie długim czasie zapadła decyzja o produkcji swoich własnych produktów pod marką ESI. Firma początkowo znajdowała się w Genui. W 1992 roku, w celu skorzystania z większej przestrzeni produkcyjnej, przeniosła się do Albissola Marina, w pobliżu Savona we Włoszech.

Obecnie zakład ma powierzchnię około 19.000 metrów kwadratowych.

Certyfikaty:

  • w 1995 r. zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na wytwarzanie produktów odżywczych i suplementów diety.
  • w 1999 r. Certyfikat ISO 9001 – który daje jakość na wszystkie produkty ESI
  • w 2002 r. aktualizacja systemu jakości z normami europejskimi ISO 9001:2000
  • w 2004 r. ESI uzyskuje certyfikat dla linii produktów z soku Aloe Vera ESI
  • w 2009 r. ESI uzyskuje zezwolenia CCPB marketingu produktów ekologicznych

Badania i rozwój firmy ESI

W roku 2009, ESI rozpoczyna marketing linii herbat ziołowych Organic SoloBio: herbatki ziołowe dla lepszego snu, na kaszel, oraz aby ułatwić pracę jelit i trawienie.

ESI współpracuje z uniwersytetami, instytutami badawczymi i szpitalami, zarówno we Włoszech, jak i za granicą, w celu przetestowania skuteczności i bezpieczeństwa swoich produktów. Rygorystyczne podejście do jakości swoich produktów ma zapewnić dodatkową gwarancję dla konsumentów.

ESI RETARD kapsułka zawiera 4 małe tabletki o opóźnionym uwalnianiu i zróżnicowana między nimi czasie rozpadu. Cztery małe tabletki uwalniają się w jelitach w różnym czasie pozwalając na stopniowe i stałe uwalnianie zawartych w nich substancji (ang. action RETARD).

Certiquality jest organizacją non-profit obsługujących przedsiębiorstwa akredytowane w zakresie certyfikacji systemów zarządzania przedsiębiorstwem: jakością , ochrony środowiska, bezpieczeństwa i certyfikacji produktu. Certiquality zaświadcza i gwarantuje ESI – linia sok z aloesu:
-Produkt wolny od pozostałości pestycydów i nawozów chemicznych
-Mukopolisacharydów zawarte w nie mniej niż 7,000 mg / litr

Kapsułki NATURCAPS są pochodzenia roślinnego. Kapsułki są zatwierdzone przez Vegetarian Society. Metody produkcji i ścisłej kontroli jakości skłoniły Ministerstwo Zdrowia do wydania zezwolenia ESI do produkcji i pakowania produktów dietetycznych pochodzenia naturalnego.

Zakłady produkcyjne ESI

Niezwykłe zdolności produkcyjnej pozwalają na przygotowanie ponad 300.000 tabletek oraz 12.000 butelek na godzinę – różnych rodzajów i form leków. Uzyskane tabletki są natychmiast poddawane kontroli bezpośrednio w obszarze produkcji, w celu weryfikacji w czasie rzeczywistym czy spełniają wymagane parametry. Próbki produktów przeprowadza się w określonych odstępach czasu i na koniec produkcji. Dopiero wtedy zaczyna się etap pakowania. ESI dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej zdolne jest do zapakowania 26.000 gotowych produktów na godzinę.

Apharm

W 2019 roku firma Apharm wstąpiła do grupy Biofarma Spa, która jest nowym liderem na rynku włoskim i europejskim w rozwoju, produkcji  suplementów, wyrobów medycznych.
W naszych 4 nowych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w regionach Friuli, Venezia Giulia, Veneto i Lombardia we Włoszech tworzymy innowacyjne i skuteczne produkty.
Nasza grupa 5 firm umożliwia stworzenie najnowszych produktów, które będą się wyróżniać na tle konkurencji.

Fharmonat

portugal-flag-wallpaper-100x63

Firma powstała w 1998 roku w Portugalii. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów diety w formie płynnej .
Obszarem działania firmy jest sprzedaż suplementów diety w formie płynnej a priorytety to: jakość, badania i nauka. Produkty firmy Fharmonat dostępne są w całej Europie i już teraz w Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej firmy na Polskę.

Mastelli

wlochy

Firma biofarmaceutyczna Mastelli Srl założona w 1952 roku w Sanremo we Włoszech.
Produkcja firmy obejmuje szeroką gamę urządzeń medycznych, których szczególną cechą jest Polinucleotides-HPT ™ (Highly Purified Technology), surowiec całkowicie „Made in Italy” produkowany przez Mastelli. Dzięki użyciu unikalnej, oryginalnej, opatentowanej i wysoce oczyszczonej metody, produkt zapewnia wysoki poziom skuteczności, jakości i bezpieczeństwa leczenia.