Partnerzy

DKMEDIC to wyłączny dystrybutor na rynku polskim następujących firm:

ESI

ESI to włoski producent produktów ziołowych, suplementów diety i wyrobów medycznych. Została założona w 1975 roku przez prezesa, Antonio Maria Galleano.

Początkowo firma ESI kupowała produkty od innych firm głównie ze Szwajcarii lecz w nie długim czasie zapadła decyzja o produkcji swoich własnych produktów pod marką ESI. Firma początkowo znajdowała się w Genui. W 1992 roku, w celu skorzystania z większej przestrzeni produkcyjnej, przeniosła się do Albissola Marina, w pobliżu Savona we Włoszech. Po rozbudowie obecnie zakład ma powierzchnię około 19.000 metrów kwadratowych.

Certyfikaty:

  • w 1995 r. zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na wytwarzanie produktów odżywczych i suplementów diety.
  • w 1999 r. Certyfikat ISO 9001 – który daje jakość na wszystkie produkty ESI
  • w 2002 r. aktualizacja systemu jakości z normami europejskimi ISO 9001:2000
  • w 2009 r. ESI uzyskuje zezwolenia CCPB marketingu produktów ekologicznych

Badania i rozwój firmy ESI

ESI współpracuje z uniwersytetami, instytutami badawczymi i szpitalami, zarówno we Włoszech, jak i za granicą, w celu przetestowania skuteczności i bezpieczeństwa swoich produktów. Rygorystyczne podejście do jakości swoich produktów ma zapewnić dodatkową gwarancję dla konsumentów.

ESI RETARD kapsułka zawiera 4 małe tabletki o opóźnionym uwalnianiu i zróżnicowana między nimi czasie rozpadu. Cztery małe tabletki uwalniają się w jelitach w różnym czasie pozwalając na stopniowe i stałe uwalnianie zawartych w nich substancji (ang. action RETARD).

Kapsułki NATURCAPS są pochodzenia roślinnego. Kapsułki są zatwierdzone przez Vegetarian Society. Metody produkcji i ścisłej kontroli jakości skłoniły Ministerstwo Zdrowia do wydania zezwolenia ESI do produkcji i pakowania produktów dietetycznych pochodzenia naturalnego.

Zakłady produkcyjne ESI

Niezwykłe zdolności produkcyjne pozwalają na przygotowanie ponad 300.000 tabletek oraz 12.000 butelek na godzinę – różnych rodzajów i form leków. Uzyskane tabletki są natychmiast poddawane kontroli bezpośrednio w obszarze produkcji, w celu weryfikacji w czasie rzeczywistym czy spełniają wymagane parametry. Próbki produktów przeprowadza się w określonych odstępach czasu i na koniec produkcji. Dopiero wtedy zaczyna się etap pakowania. ESI dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej zdolne jest do zapakowania 26.000 gotowych produktów na godzinę.

Alfakjn

wlochy

Włoska międzynarodowa firma produkująca innowacyjne i opatentowane produkty dla medycyny regeneracyjnej.

Aerazen Lab

wlochy

Włoski lider w dziedzinie patentów i innowacji w medycynie regeneracyjnej.

Fharmonat

portugal-flag-wallpaper-100x63

Firma powstała w 1998 roku w Portugalii. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów diety w formie płynnej. Wprowadzamy na rynek rozwiązania fitoterapeutyczne wychodząc naprzeciw potrzebom coraz bardziej wymagającego i znającego się na rzeczy konsumenta. Gwarantujemy zawsze jakość w stosunku do ceny naszych suplementów. Unikalne składniki, opatentowane surowce oraz maksymalne dawki mocno wyróżniają nasze produkty na tle konkurencji.

Produkty firmy Fharmonat dostępne są w całej Europie i już teraz w Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej firmy na Polskę.

Eightjuice jest to firma córka Fharmonat.

Tiss’You

wlochy

Włoska firma biotechnologiczna specjalizująca się w nowoczesnym leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Nowoczesna fabryka oraz własna klinika we Włoszech gwarantuje iż każdy produkt jest gruntownie badany. Firma wyprodukowała i opatentowała kolagen do iniekcji do stawów, który jest „przełomem” w regeneracji bólu stawów.

Laboratoires POLIDIS

flaga-francja-40

Założona w 1986 roku we Francji firma specjalizująca się w produkcji wyrobów medycznych w leczeniu bólu. Firma stworzyła i opatentowała żel Nociceptol, który stał się „hitem sprzedaży” w Francji oraz na świecie. Nociceptol to idealny, naturalny, bezpieczny i w 100% skuteczny żel, który niczym nie odbiega pod względem przynoszenia ulgi pacjentowi od ogólnie stosowanych leków przeciwzapalnych w kremach lub żelach. Innowacyjna medycyna i naturalne składniki  – to klucz do sukcesu!