DKMEDIC
Biuro handlowe

Czynne w godzinach 8.00 – 15.00
od poniedziałku do piątku

ul. Balonowa 59
64 – 100 Leszno
tel. 881 333 131

NIP: 6971542735
REGON: 301930571


Uwaga !

Firma DKMEDIC nie sprzedaje produktów w firmie. Wszystkie zamówienia realizowane są za pobraniem przez firmę kurierską. Nie ma możliwości odbioru osobistego towaru.


Województwo:Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Sklepu oraz Politykę Prywatności Sklepu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyskają Państwo tutaj.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z formularza.
Decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.