Poznaj bliżej DKMEDIC

Jesteśmy jedną z niewielu rodzinnych firm na polskim rynku, dla której jakość produktów to priorytet! Siedzibę mamy w urokliwym Lesznie Wielkopolskim.

Z branżą farmaceutyczną związani jesteśmy od 2000 roku pracując dla dużych i międzynarodowych korporacji farmaceutycznych promując i sprzedając leki. W 2011 roku nastąpiła zmiana sposobu „myślenia i działania”, która spowodowała decyzje o założeniu własnej firmy DKMEDIC.

Obecnie posiadamy 2 działy sprzedaży:

Fitoterapia. Tutaj oferujemy ekologiczne i bezpieczne produkty na bazie ziół i produktów roślinnych. U nas kupisz zarówno wyroby medyczne, jak i suplementy diety oraz kosmetyki. Z nami możesz zadbać o swoje stawy, cholesterol, żyły oraz odporność i urodę – oczywiście naturalnie!

Ortopedia i Medycyna Sportowa. Tutaj oferujemy wysokiej jakości produkty do iniekcji dostawowych sprowadzane z Włoch i Niemiec. Poznaj nową i skuteczną drogę leczenia bólu stawów!

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo – Sprzedajemy produkty, które są dokładnie przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Jedną z naszych tradycji są coroczne odwiedziny u dostawców. Osobiście doglądamy produkcji i rygorystycznie sprawdzamy surowce wykorzystywane w suplementach.

Jakość – Nigdy nie kupujemy żadnych produktów o dyskusyjnej jakości.

Perfekcja obsługi – Wszystkie nasze produkty są zgodne z wytycznymi EFSA (Europejski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności). Sklep DKMEDIC zawsze podaje pełne i szczegółowe składniki swoich produktów oraz daty ważności. Sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL a wszystkie oferowane przez nas wyroby medyczne mają certyfikat CE (spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej). Magazyn spełnia normy HACCP (certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo higieny produkcji żywności) oraz GMP (dobre praktyki produkcyjne). Dbamy o to, by oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie wymagania i były dokładnie przebadane.

certyfikaty