Poznaj bliżej DKMEDIC

Jesteśmy jedną z niewielu rodzinnych firm na polskim rynku, dla której jakość produktów to priorytet! Siedzibę mamy w urokliwym Lesznie Wielkopolskim.

Z branżą farmaceutyczną związani jesteśmy od 2000 roku pracując dla dużych i międzynarodowych korporacji farmaceutycznych promując i sprzedając leki. W 2011 roku nastąpiła zmiana sposobu “myślenia i działania”, która spowodowała decyzje o założeniu własnej firmy DKMEDIC.

Obecnie posiadamy 2 działy sprzedaży:

Fitoterapia. Tutaj oferujemy ekologiczne i bezpieczne produkty na bazie ziół i produktów roślinnych. U nas kupisz zarówno wyroby medyczne, jak i suplementy diety oraz kosmetyki. Z nami możesz zadbać o swoje stawy, cholesterol, żyły oraz odporność i urodę – oczywiście naturalnie!

Ortopedia i Medycyna Sportowa. Tutaj oferujemy wysokiej jakości produkty do iniekcji dostawowych sprowadzane z Włoch i Niemiec. Poznaj nową i skuteczną drogę leczenia bólu stawów!

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo – Sprzedajemy produkty, które są dokładnie przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Jedną z naszych tradycji są coroczne odwiedziny u dostawców. Osobiście doglądamy produkcji i rygorystycznie sprawdzamy surowce wykorzystywane w suplementach.

Jakość – Nigdy nie kupujemy żadnych produktów o dyskusyjnej jakości.

Perfekcja obsługi – Wszystkie nasze produkty są zgodne z wytycznymi EFSA (Europejski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności). Sklep DKMEDIC zawsze podaje pełne i szczegółowe składniki swoich produktów oraz daty ważności. Sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL a wszystkie oferowane przez nas wyroby medyczne mają certyfikat CE (spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej). Magazyn spełnia normy HACCP (certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo higieny produkcji żywności) oraz GMP (dobre praktyki produkcyjne). Dbamy o to, by oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie wymagania i były dokładnie przebadane.

certyfikaty

Partnerzy

DKMEDIC to wyłączny dystrybutor na rynku polskim następujących firm:

ESI

ESI to włoski producent produktów ziołowych, suplementów diety i wyrobów medycznych. Została założona w 1975 roku przez obecnego prezesa, Antonio Maria Galleano.

Początkowo firma ESI kupowała produkty od innych firm głównie ze Szwajcarii lecz w nie długim czasie zapadła decyzja o produkcji swoich własnych produktów pod marką ESI. Firma początkowo znajdowała się w Genui. W 1992 roku, w celu skorzystania z większej przestrzeni produkcyjnej, przeniosła się do Albissola Marina, w pobliżu Savona we Włoszech.

Obecnie zakład ma powierzchnię około 19.000 metrów kwadratowych.

Certyfikaty:

  • w 1995 r. zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na wytwarzanie produktów odżywczych i suplementów diety.
  • w 1999 r. Certyfikat ISO 9001 – który daje jakość na wszystkie produkty ESI
  • w 2002 r. aktualizacja systemu jakości z normami europejskimi ISO 9001:2000
  • w 2004 r. ESI uzyskuje certyfikat dla linii produktów z soku Aloe Vera ESI
  • w 2009 r. ESI uzyskuje zezwolenia CCPB marketingu produktów ekologicznych

Badania i rozwój firmy ESI

W roku 2009, ESI rozpoczyna marketing linii herbat ziołowych Organic SoloBio: herbatki ziołowe dla lepszego snu, na kaszel, oraz aby ułatwić pracę jelit i trawienie.

ESI współpracuje z uniwersytetami, instytutami badawczymi i szpitalami, zarówno we Włoszech, jak i za granicą, w celu przetestowania skuteczności i bezpieczeństwa swoich produktów. Rygorystyczne podejście do jakości swoich produktów ma zapewnić dodatkową gwarancję dla konsumentów.

ESI RETARD kapsułka zawiera 4 małe tabletki o opóźnionym uwalnianiu i zróżnicowana między nimi czasie rozpadu. Cztery małe tabletki uwalniają się w jelitach w różnym czasie pozwalając na stopniowe i stałe uwalnianie zawartych w nich substancji (ang. action RETARD).

Certiquality jest organizacją non-profit obsługujących przedsiębiorstwa akredytowane w zakresie certyfikacji systemów zarządzania przedsiębiorstwem: jakością , ochrony środowiska, bezpieczeństwa i certyfikacji produktu. Certiquality zaświadcza i gwarantuje ESI – linia sok z aloesu:
-Produkt wolny od pozostałości pestycydów i nawozów chemicznych
-Mukopolisacharydów zawarte w nie mniej niż 7,000 mg / litr

Kapsułki NATURCAPS są pochodzenia roślinnego. Kapsułki są zatwierdzone przez Vegetarian Society. Metody produkcji i ścisłej kontroli jakości skłoniły Ministerstwo Zdrowia do wydania zezwolenia ESI do produkcji i pakowania produktów dietetycznych pochodzenia naturalnego.

Zakłady produkcyjne ESI

Niezwykłe zdolności produkcyjnej pozwalają na przygotowanie ponad 300.000 tabletek oraz 12.000 butelek na godzinę – różnych rodzajów i form leków. Uzyskane tabletki są natychmiast poddawane kontroli bezpośrednio w obszarze produkcji, w celu weryfikacji w czasie rzeczywistym czy spełniają wymagane parametry. Próbki produktów przeprowadza się w określonych odstępach czasu i na koniec produkcji. Dopiero wtedy zaczyna się etap pakowania. ESI dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej zdolne jest do zapakowania 26.000 gotowych produktów na godzinę.

Apharm

Apharm jest dynamiczną włoską firmą farmaceutyczną, której podstawową działalnością są badania i rozwój nowych produktów oraz rejestracja innowacyjnych patentów, które są później sprzedawane na całym świecie.
Apharm ma swoją siedzibę we Włoszech w malowniczej miejscowości Arona. W Polsce dostępny jest już innowacyjny i niezwykle skuteczny preparat o idealnym składzie i masie cząsteczkowej – kwas hialuronowy Vijoint.

Fharmonat

portugal-flag-wallpaper-100x63

Firma powstała w 1998 roku w Portugalii. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów diety w formie płynnej .
Obszarem działania firmy jest sprzedaż suplementów diety w formie płynnej a priorytety to: jakość, badania i nauka. Produkty firmy Fharmonat dostępne są w całej Europie i już teraz w Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej firmy na Polskę.

Mastelli

wlochy

Firma biofarmaceutyczna Mastelli Srl założona w 1952 roku w Sanremo we Włoszech.
Produkcja firmy obejmuje szeroką gamę urządzeń medycznych, których szczególną cechą jest Polinucleotides-HPT ™ (Highly Purified Technology), surowiec całkowicie „Made in Italy” produkowany przez Mastelli. Dzięki użyciu unikalnej, oryginalnej, opatentowanej i wysoce oczyszczonej metody, produkt zapewnia wysoki poziom skuteczności, jakości i bezpieczeństwa leczenia.