FotorCreated2

Jesienne wypadanie włosów? Rozwiązaniem profesjonalna linia Rigenforte!

Zastanawiasz się, dlaczego jesienią Twoje włosy tracą witalność i zaczynają wypadać? Nie musi być to spowodowane niedostateczną pielęgnacją! Za jesienne wypadanie włosów najczęściej odpowiedzialne są hormony. Wiosną i latem, ze względu na dużą dawką słońca, w organizmie mamy więcej estrogenu – żeńskiego hormonu, natomiast jesienią i zimą jego ilość spada, a wzrasta poziom testosteronu. Warto w tym okresie wspomóc się profesjonalną linią włoskich produktów – Rigenforte, które były testowane dermatologicznie na Uniwersytecie Ferrara we Włoszech i których skuteczność została udowodniona naukowo.

Skuteczność Biotinaxu

W skład produktów Rigenforte wchodzi Biotinax – opatentowana formuła składająca się z biotyny, metioniny i cystyny.

Metionina i cystyna są aminokwasami siarki, które wzmacniają strukturę keratynową włosa, nadając jej wytrzymałość i elastyczność. Nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować metioniny, dlatego musimy mu jej dostarczać w diecie lub suplementach diety. Ma ona zdolność do tworzenia łańcuchów siarki, stymuluje wzrost włosów i sprawia, że są zdrowe i mocne. Cysteina jest istotnym aminokwasem dla procesu keratynizacji i jest jednym z głównych składników naskórka włosów. Udowodniono, że niedobór cystyny powoduje znaczący spadek produkcji tkanki mieszkowej.

Biotyna, inaczej nazywana witaminą H, jest natomiast odpowiedzialna za stan równowagi w produkcji łoju na skórze głowy i eliminuje problemy związane z włosami. Jest z powodzeniem stosowana w zapobieganiu łysienia i siwienia włosów.

Rigenforte Retard – specjalny sposób uwalniania

Kapsułki Rigenforte Retard o powolnym uwalnianiu dają organizmowi szansę na stopniowe i całkowite przyswojenie substancji znajdujących się w suplemencie. Kapsułka zawiera w sobie 4 mniejsze tabletki, które rozpuszczają się w różnym czasie. Dzięki temu, przyjmując tylko 1 kapsułkę dziennie, zapewniasz swojemu organizmowi i włosom stały dostęp do substancji odżywczych!

Pamiętaj, aby działać kompleksowo!

Rigenforte to cała linia produktów na włosy, w której skład wchodzą:

Kuracja przeciw wypadaniu włosów będzie najskuteczniejsza, gdy zastosujemy całą linię produktów równocześnie. Teraz zestaw 3 preparatów Rigenforte kupisz w promocyjnej cenie 149 zł 120 zł tutaj -> https://sklep.dkmedic.pl/produkty/wlosy/rigenforte-ampulki-rigenforte-szampon-rigenforte-kapsulki/

Możliwość komentowania została wyłączona.