swimmer-1678307_960_720

SanguiFlow i Fruitflow a sport

Jeśli intensywnie uprawiasz sport, to z pewnością powinieneś uzupełnić swoją dietę o suplementy diety. Idealny będzie SanguiFlow, posiadający opatentowany składnik Fruitflow®. Co to za suplement diety i jak działa?

Czym jest SanguiFlow?

Suplementy diety SanguiFlow to naturalny produkt wspomagający utrzymanie prawidłowego przepływu krwi. W jego skład wchodzi wyciąg z liści winorośli oraz ekstrakt z pomidorów Fruitflow ®. Zawiera on naturalnie występujące związki pomidorów, które korzystnie oddziałują na płytki krwi. Potwierdzają to badania kliniczne z udziałem ludzi, przeprowadzone przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Fruitflow ® jest również opatentowanym znakiem amerykańskiej firmy DSM.

Co dzieje się w organizmie podczas uprawiania sportu?

Podczas wysiłku fizycznego organizm produkuje adrenalinę i białko zwane trombiną. Łączą się one, aby aktywować płytki krwi i zwiększyć jej krzepnięcie. Aktywowane płytki wyzwalają stan zapalny w całym organizmie. Nasze ciało produkuje również tlenek azotu, który pomaga uspokoić nadmiernie stymulowane płytki krwi, ale podczas uprawiania sportu zapotrzebowanie na tlenek azotu może być większe, niż zdolność organizmu do jego produkcji. To z kolei powoduje wspomniane ogólnoustrojowe zapalenie.

SanguiFlow dla sportowca

Kluczem do poprawy jakości treningu jest więc to, jak szybko organizm może odzyskać siły po intensywnych ćwiczeniach. Większość z nas wie, że aby umożliwić regenerację, musimy dostarczyć białko i składniki odżywcze, których potrzebujemy przed i po wysiłku. Sportowcy starają się też zmniejszyć zapalenia stosując kąpiele lodowe i różnego rodzaju kompresy.

Jednak mało kto wie, że także suplementy diety mogą pomóc w tym procesie. Należy do nich właśnie SanguiFlow. Działa zupełnie inaczej niż wspomniane metody. Już jedna tabletka przyjęta od 1,5 do 3 godzin przed rozpoczęciem intensywnych ćwiczeń, pomaga zmniejszyć nadmierną stymulację płytek krwi. Zapewnia im większą odporność na aktywację podczas treningu, co zmniejsza stan zapalny.

Dzięki swojemu działaniu suplementy diety SanguiFlow pomagają wykonać cięższy trening oraz szybciej się zregenerować. Tylko 1 tabletka – zero kalorii – a tyle korzyści !

Polecamy www.sanguiflow.pl!

Możliwość komentowania została wyłączona.