runningcouple

Spraw, aby ból stawów nigdy Cię nie ograniczał!

Bóle stawów dotyczą coraz większej liczby osób i to nie tylko tych starszych. Można na nie cierpieć z różnych powodów, jednak ból nie jest koniecznością. W dzisiejszych czasach posiadamy wiedzę o przyczynach bólu, odpowiednich ćwiczeniach oraz suplementach i preparatach na stawy, które pomogą zachować ich zdrowie na dłużej.

Prosto w sedno

VIJOINT ONE jest specjalnym wyrobem medycznym, który od razu trafia w źródło bólu stawów, skutecznie go niwelując poprzez odbudowywanie lepkości i elastyczności mazi stawowej. To preparat w formie zastrzyku, przeznaczony dla osób dotkniętych artropatią zwyrodnieniową lub mechaniczną stawów, powodującą ból stawów lub ograniczenie sprawności ruchowej. W swoim składzie zawiera 20 mg/ml kwasu hialuronowego uzyskanego dzięki specjalnej fermentacji. Nie jest on chemicznie modyfikowany, podobnie jak kwas hialuronowy, który jest obecny w mazi stawowej zdrowych stawów oraz pełni funkcję substancji smarowej chrząstek i wiązadeł, a także funkcje amortyzatora.

Zdrowe stawy

Dowiedz się więcej na temat zdrowia twoich stawów i metod walki z bólem, na naszym nowym specjalnym serwisie http://twojestawy.pl/ !

Możliwość komentowania została wyłączona.