Aloe vera herbal slices healthy natural cosmetic dermatology medicine anti wrinkle product with cream on white background

Aloedermal – włoski krem przeciw zmarszczkom, który zachwyca działaniem

Czas płynie nieubłaganie. Dla jednych jest bardziej łaskawy, a dla drugich mniej. Co zrobić, jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy i codziennie z przerażeniem obserwujesz nowe zmarszczki? Przede wszystkim zadbaj o skórę już dziś i wybierz odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy!

Aloes, który nawadnia

Aloedermal to krem z aloesem, który dzięki jego zawartości wchłania się w skórę cztery razy szybciej niż woda. Dzięki temu nawadnia ją i zapewnia stały poziom nawilżenia przez dłuższy czas w przeciwieństwie do pozostałych kremów nawilżających. Dodatkowo krem z aloesem stosowany codziennie, regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi, jednocześnie ujędrniając i oczyszczając skórę. Dzięki temu zauważyć można poprawę jej napięcia.

Komórki macierzyste w walce ze zmarszczkami

Wybierając krem przeciwzmarszczkowy należy zwrócić szczególną uwagę na jego skład. Wiele badań wykazało, że zawartość komórek macierzystych w kremie, skutecznie wpływa na niwelowanie oznak starzenia. Aloedermal posiada komórki macierzyste z winogron. Unikalne składniki aktywne w nich zawarte, mają zdolność odnawiania włókien kolagenowych i elastyny. Dzieje się tak dlatego, że neutralizują działanie wolnych rodników, powstałych w wyniku stresu czy spowodowanych czynnikami zewnętrznymi.

Dodatkowe wsparcie

Aloedermal to niezwykle lekki, przyjemny w nakładaniu i łatwo wchłaniający się krem nawilżający pochodzący z Włoch. Jego tajemnicą są również składniki dodatkowe:

  • kwas hialuronowy – spowalnia proces fizjologicznego odparowania wody i gwarantując doskonałe nawilżenie;
  • ekstrakt z alg morskich – podnosi odporność skóry i wzmacnia naczynia krwionośne;
  • masło Shea – zapobiega procesom starzenia i odmładza skórę dzięki dużej zawartości naturalnych witamin i kwasów tłuszczowych;
  • oliwa z oliwek – ma właściwości nawilżające oraz pobudza komórki do odnowy biologicznej skóry.

Dzięki działaniom tych dobroczynnych składników, skóra jest bardziej sprężysta, a zmarszczki mniej widoczne.

Stosując Aloedermal dwa razy dziennie, wydłużasz życie komórek macierzystych naskórka oraz przyspieszasz ich odnowę, pozostawiając gładką i miłą w dotyku skórę. Widocznym efektem tych działań jest opóźnienie powstawania nowych zmarszczek oraz poprawa nawilżenia. Dodatkowo krem z aloesem posiada naturalne filtry chroniące skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Możliwość komentowania została wyłączona.