nodolplastryart

No Dol Plastry – przeciwbólowa moc prosto z natury

Moc natury w produktach DKMEDIC

No Dol Plastry to wyrób medyczny  na stawy i mięśnie o działaniu przeciwbólowym. Jest skuteczny i niezwykle szybki, dzięki wygodnej formie plastrów przyklejanych dokładnie w miejsce objęte bólem. Dlatego jest to idealny preparat na stawy i mięśnie w przypadku bólów reumatycznych, nerwobólów, bólów pleców, kręczu szyi, urazów sportowych i przykurczów. Największą zaletą tego produktu jest fakt, że plastry nie grzeją ani nie chłodzą, przez co zawarte w nich substancje roślinne uwalniane są aż przez 24 godziny! Warto zwrócić uwagę również na ich wielkość  –  14×9 cm, co pozwala przykleić je na większą powierzchnię ciała lub przyciąć według potrzeb. No Dol Plastry nie farbują, nie brudzą ubrań i zdejmuje się je bezboleśnie.

Wszystko, co najlepsze z natury

Skład preparatu na stawu No Dol Plastry oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach: arnice, kamforze, czarcim pazurze, wierzbie, siarce i lawendzie.

Arnika to zioło, które posiada rzadką kombinację substancji czynnych, które przyczyniają się do zmniejszenia bólu. Dlatego jest niezastąpiona w chorobach zwyrodnieniowych oraz reumatoidalnych. Dodatkowo dzięki pobudzaniu krążenia krwi, likwiduje obrzęki i siniaki oraz łagodzi ból nawet po ciężkich urazach mięśni i stawów – działa przeciwzapalnie, rozgrzewająco i  wspomaga regenerację tkanek.

Kamfora posiada właściwości rozgrzewające. Pobudza przepływ krwi, a to z kolei przynosi ulgę w chorobach reumatycznych i artretycznych. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym zmniejsza również opuchliznę.

Czarci pazur posiada silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwreumatyczne. Jest niezwykle skuteczny w zwalczaniu bólu przy zapaleniach stawów, artretyzmie i reumatyzmie.

Z kolei wierzba znana jest z wielu właściwości leczniczych. Najważniejszą z nich jest hamowanie wytwarzania prostaglandyn. Są to związki, które wywołują procesy zapalne w stawach. Dlatego wierzba jest nieoceniona, jeśli chodzi o łagodzenie schorzeń reumatycznych.

Siarka działa przede wszystkim przeciwzapalnie, co ułatwia regenerację chrząstki. Właśnie z tego powodu tak gorąco poleca się kąpiele siarczanowe przy reumatyzmie i zapaleniach stawów. Siarka sprawdzi się również po urazach ortopedycznych.

Natomiast lawenda działa przeciwbólowo i rozluźnia mięśnie, dlatego warto ją stosować przy bolesnych  i długotrwałych napięciach mięśni oraz nerwobólach. Przy reumatoidalnym zapaleniu stawów lawenda rozluźnia naczynka krwionośne, dlatego działa na stawy przeciwbólowo.

No Dol Plastry – to aż 6 ziół ukrytych w plastrze, czyli Twoja całodobowa opieka przed bólem.

Możliwość komentowania została wyłączona.