erbavenart-e1460358793813

Stop żylakom – wypróbuj linię ERBAVEN®

Moc natury w produktach DKMEDIC

Linia ERBAVEN® – suplementy na żylaki

Produkty z linii ERBAVEN®, czyli ERBAVEN® RETARD oraz ERBAVEN® ŻEL, to sprawdzone produkty na zdrowe nogi. Niwelują uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, poprawiając mikrokrążenie i wspomagając walkę z żylakami.  ERBAVEN® RETARD to naturalny włoski suplement diety w formie innowacyjnych dwufazowych kapsułek. Dzięki opatentowanej technologii ESI kapsułka składa się aż z 4 małych tabletek, które uwalniają składniki odżywcze w dłuższym i zróżnicowanym czasie, co daje organizmowi możliwość stopniowego i całkowitego ich wchłonięcia. Stosuje się tylko 1 kapsułkę dziennie! Naturkapsułki wykonane są z włókna roślinnego i zawierają witaminę C, kasztanowiec, wąkrotkę azjatycką, borówkę, winorośl właściwą i myszopłoch kolczasty. Natomiast ERBAVEN® ŻEL to preparat do stosowania miejscowego w przypadku uczucia bólu nóg. Zawiera trokserutynę, rutynę, escynę z kasztanowca, wyciąg z wąkroty azjatyckiej, borówki, ananasa oraz aloesu.

Naturalne suplementy na nogi

Kapsułki ERBAVEN® RETARD to idealny suplementy diety dla osób, które szukają produktu zawierającego naturalne składniki. Witamina C wzmacnia nawet najmniejsze naczynia krwionośne i ochrania błony komórkowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Działa również przeciwzapalnie, co pozwala na ochronę żył przed infekcjami. Natomiast wyciąg z kasztanowca uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne. Łagodzi obrzęk nóg i niweluje uczucie ciężkości. Skutecznie wspomaga nogi w objawach przewlekłej niewydolności żylnej. Wąkrotka azjatycka natychmiastowo pobudza krążenie krwi w nogach, przez co szczególnie polecana jest do spożycia jeszcze zanim odczuwamy dyskomfort. Stosując ją profilaktycznie, możemy zapobiec wieczornym bólom kończyn. Z kolei borówka przeciwdziała powstawaniu zakrzepów w żyłach i znana jest z właściwości przeciwzapalnych. Wzmacnia także ściany naczyń krwionośnych i otaczającą je tkankę łączną. Winorośl właściwa pomaga walczyć z bólem i zapaleniami w obrębie żył. Ponadto ERBAVEN RETARD zawiera myszopłoch kolczasty, który zwiększa napięcie ścian i zastawek żylnych, dzięki czemu żyły stają się gładsze i silniejsze.

Miejscowo w ból

ERBAVEN® ŻEL to żel na zdrowe nogi, który również zawiera ekstrakty z naturalnych składników. Ananas ma w sobie enzym rozpuszczający zakrzepy krwi. Powstają one w wyniku osłabionego krążenia i powodują żylaki. W składzie znajduje się również aloes, który działa przeciwbólowo i kojąco na ogniska zapalne. Dodatkowo reguluje krążenie w nogach i wzmacnia żyły.

Stosuj razem ERBAVEN RETARD i ERBAVEN® ŻEL, a nogi będą Tobie wdzięczne!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.