Mallow_January_2008-1

Drimo – wyjątkowa szwajcarska receptura na lepsze trawienie

Drimo –  i żołądek chodzi jak szwajcarski zegarek

Moc natury w produktach DKMEDIC!

Coraz więcej osób cierpi na zaparcia. Jest to związane z niezdrową dietą, która z kolei wynika z tego, że na rynku coraz rzadziej można spotkać naturalne produkty, a coraz częściej dostępne są te przetworzone z dodatkami konserwantów czy fast foody. Jak zatem radzić sobie z problemami jelit? Polecamy stosowanie naturalnych suplementów diety, które są równie skuteczne, ale o wiele bezpieczniejsze niż leki.

Wskazana jest oczywiście zmiana diety, jednak pomocny może okazać się również  Drimo. To jeden ze zdrowych suplementów diety, który w swoim składzie zawiera liść strączyńca 67,7%, owoc kminku 13,3%, liść mięty 12,9%, korzeń lukrecji  4,4% i kwiat ślazu dzikiego 1,7%.

Liść strączyńca wspomaga prawidłowy ruch jelit. Odpowiadają za to zawarte w nim śluzy (kwas galakturonowy, arabinoza, galaktoza, ramnoza) oraz glikozydy rheiny. To one rozkładają się w jelitach, co wzmaga perystaltykę i inicjuje wydzielanie wody do jelita grubego. Dzięki temu zaczyna ono działać prawidłowo.

Owoc kminku zawarty w Drimo posiada właściwości rozkurczowe oraz wiatropędne. Jego substancje czynne to olejek eteryczny, flawonoidy, sole mineralne, kumaryny, garbniki, białka oraz olej tłusty. Dzięki ich zawartości pobudza wydzielanie soków trawiennych i wyraźnie łagodzi wzdęcia i związane z nimi bóle w obrębie jamy brzusznej.

Liść mięty pieprzowej posiada w sobie sporą kolekcję dobroczynnych składników: olejki eteryczne (mentol), flawonoidy, garbniki, karoten i witaminę C. To właśnie ta kombinacja sprawia, że liście mięty pomagają na skurcze dróg żółciowych oraz skurcze górnego odcinka przewodu pokarmowego, co z kolei wspomaga funkcje trawienne. Dzieje się tak, ponieważ działają rozkurczowo na mięśnie gładkie. Dodatkowo regulują perystaltykę jelit, co umożliwia przemieszczanie się masy w jelitach. Ułatwia to wypróżnianie i zapobiega wzdęciom.

Korzeń lukrecji to zioło znane głównie z kuracji przeciwdziałających wrzodom żołądka. Pobudza organizm do produkowania substancji wyściełających żołądek i esicę, dzięki czemu chroni je przed kwasami żołądkowymi. Działa to też ochronnie na wątrobę i pomaga w niestrawnościach czy zapaleniu jelit.

Kwiat ślazu dzikiego wykorzystywany jest ze względu na śluz w nim zawarty, który powleka i osłania błony śluzowe żołądka i jelit. Zawiera również kwasy organiczne i małe ilości olejku eterycznego. Ten skład gwarantuje uregulowanie wypróżnień oraz wyciszenie stanów zapalnych, dlatego jest idealny dla osób z zespołem drażliwego jelita.

Drimo to suplement diety, oparty na oryginalnej formule szwajcarskiej. To mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziół, dzięki którym odczujesz ogromną ulgę, a Twoje problemy jelitowe odejdą w niepamięć. Najlepsze suplementy diety znajdziesz zawsze w naszym sklepie internetowym!

Możliwość komentowania została wyłączona.