Sanguiflow-banner-glowny_5

SanguiFLOW – prawidłowy przepływ krwi dzięki ekstraktowi Fruitflow

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób narażonych jest na choroby serca. Zła dieta, siedzący tryb życia oraz stresująca praca, to najczęstsze przyczyny zawałów czy nadciśnienia. Dlatego zawczasu należy zadbać o prawidłowy przepływ krwi w naszym organizmie.

SanguiFLOW– bezpieczny suplement diety

SanguiFLOW to suplement diety wspierający prawidłowy przepływ krwi. To naturalny produkt, którego regularne stosowanie sprzyja utrzymaniu zdrowego przepływu krwi. Nie zakłóca przy tym prawidłowej krzepliwości, tak niezbędnej w czasie gojenia się ran. Suplement SanguiFLOW może być przez przeszkód stosowany u osób z histaminową nietolerancją na pomidory, a jego skuteczność jest naukowo udowodniona przez Europejską Agencję ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), bez stwierdzania przy tym skutków ubocznych.

SanguiFLOW– dla kogo?

SanguiFLOW przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które posiadają historię chorób sercowo-naczyniowych w rodzinie, chorują na nadwagę lub otyłość, palą papierosy, stosują niezdrową dietę, cierpią na wysoki poziom złego cholesterolu, są narażone na stres zarówno w pracy jak i w domu. Również osoby prowadzące siedzący tryb życia i pozbawione ruchu, powinny rozważyć suplementację SanguiFLOW. Powstawaniu zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych sprzyjają także częste i długie podróże samolotem oraz hormonalne środki antykoncepcyjne.

SanguiFLOW– jak działa?

SanguiFLOW zawiera opatentowany ekstrakt z pomidorów Fruitflow®. Jest to koncentrat pomidorowy, rozpuszczalny w wodzie. Ten specjalny składnik pomaga w utrzymaniu normalnej agregacji płytek krwi, co z kolei przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi. W praktyce oznacza to, że suplement SanguiFLOW pozwala utrzymać prawidłowy rozmiar, wygląd i kształt płytek krwi. Dzięki temu nie zlepiają się i nie blokują przepływu krwi przez naczynia. Przez to maleje ryzyko powstawania tzw. „skrzepów” , które prowadzą do udaru mózgu lub zawału serca.

Już 1 tabletka SanguiFLOW dziennie wystarczy, aby dostarczyć do organizmu niezbędną ilość aktywnych składników, zapewniających zdrowy układ sercowo-naczyniowy.

Możliwość komentowania została wyłączona.