ból-kolana-e1526029740828

Vijoint – trafia w centrum bólu!

Problemy ze stawami dotyczą nie tylko osób starszych, które ciepią na chorobę zwyrodnieniową. Coraz więcej młodych, szczególnie aktywnych ludzi, narzeka na ból. Dzięki preparatom na stawy zawierającym kwas hialuronowy Vijoint, można pozbyć się tych dolegliwości.

Kwas hialuronowy – co to takiego?

Kwas hialuronowy to jedna z najważniejszych substancji odżywczych dla mazi stawowej. Cząsteczki kwasu hialuronowego potrafią bardzo dobrze wiązać wodę. Właśnie dlatego są one głównym dostarczycielem tej substancji do bardzo słabo ukrwionej chrząstki szklistej, z której zbudowane są stawy. Kwas hialuronowy jest lepki, dzięki czemu podany jako zastrzyki na stawy, jest w stanie wytworzyć swoistą warstwę ochronno-odżywczą dla chrząstki stawowej.

Kwas hialuronowy na stawy – po co?

Choroba zwyrodnieniowa stawów powoduje, że dochodzi do zniszczenia chrząstki stawowej w wyniku zaniku płynu maziowego. Jego zadaniem jest chronić stawy przed przeciążeniami i wstrząsami w trakcie ruchu. Kiedy go brakuje, pojawia się ból. Zastrzyki na stawy, które zawierają kwas hialuronowy, uzupełniają niedobory płynu maziowego, poprzez zwiększenie wydzielania mazi stawowej na powierzchnię chrząstek stawowych. W efekcie Vijoint zmniejsza tarcie i eliminuje dolegliwości bólowe. Ponadto poprawia również zakres ruchu i mobilność.

Vijoint – trafia w centrum bólu

Vijoint jest wyrobem medycznym dla pacjentów dotkniętych artropatią zwyrodnieniową lub mechaniczną stawów, powodującą ból lub ograniczenie sprawności ruchowej. To produkt pochodzenia włoskiego, który posiada certyfikat CE, zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG w sprawie wyrobów medycznych. Vijoint to zastrzyki na stawy najwyższej jakości. W przeciwieństwie do produktów z Chin czy Indii, jest to preparat bezpieczny i nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych.

TwojeStawy.pl

Chcesz dowiedzieć się jakie ćwiczenia stosować, aby zapobiegać bólowi? Szukasz pomocy dla swoich stawów? Chcesz dowiedzieć więcej o tym, jak działa kwas hialuronowy na stawy? Odwiedź stronęTwojeStawy.pl!

Możliwość komentowania została wyłączona.