Hoa_và_lá_rau_má

Erbaven – potęga ziół zamknięta w małej kapsułce

Moc natury w produktach DKMEDIC!

Pod koniec dnia męczy Cię uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, które wydają się być z kamienia? Pomimo stosowania wszelkich metod i suplementów ta dolegliwość ciągle powraca? Polecamy ERBAVEN® RETARD!

Co wyróżnia go spośród innych suplementów tego typu? Przede wszystkim dwufazowa kapsułka o przedłużonym uwalnianiu, która zawiera w sobie 4 pomniejsze tabletki. To opatentowana technologia ES1®, przez co substancje uwalniane są stopniowo i dłużej działają. Inne środki na zdrowe nogi nie posiadają tak bogatego składu. Co zatem znajduje się w tej małej kapsułce? To prawdziwa potęga ziół! Oprócz witaminy C zawiera kasztanowiec, wąkrotkę azjatycką, borówkę, winorośl właściwą i myszopłoch kolczasty. A za co odpowiada każde z nich?

Kasztanowiec to drzewo, które w każdej części posiada wiele substancji pozytywnie wpływających na zdrowie. Jednak to z kwiatów pozyskuje się najlepszą esencję. To właśnie one zawierają najwięcej escyny, flawonoidów, kumaryny, garbników i fenolokwasów. Wyciąg z kasztanowca wzmacnia naczynia krwionośne, właśnie dzięki obecności escyny, która zwiększa ich elastyczność, a co za tym idzie – zapobiega powstawaniu żylaków. Ponadto ekstrakt z kasztanowca usprawnia przepływ krwi i przeciwdziała obrzękom.

Wąkrota azjatycka już w XIX w. stosowana  była w przypadku problemów z żylakami. A to dlatego, że poprawia krążenie i działa przeciwobrzękowo przy niewydolności żylnej. Zwiększa przepuszczalności krwi w żyłach, dzięki czemu ogranicza takie objawy jak puchnięcie kostek, bóle i skurcze.

Walory smakowe borówki znają chyba wszyscy, ale mało kto wie, jak zbawienny wpływ ma ona na nasze nogi. Jej owoce zawierają antycyjanozydy, które chronią komórki przed wolnymi rodnikami. Zwiększają również elastyczność żył i regularnie spożywane są w stanie obniżyć ryzyko zapalenia żył głębokich czy nawet zatoru żylnego, który jest bardzo groźny dla życia.

Winorośl właściwa zawarta w ERBAVEN® RETARD ma właściwości przeciwzakrzepowe i reguluje, niezwykle ważne w profilaktyce chorób układu krążenia, ciśnienie krwi. Oczywiście także winorośl uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne organizmu, dlatego znalazła się w składzie suplementu.

Myszopłoch kolczasty wzmacnia ściany naczyń, tonizuje naczynia żylne i eliminuje nadmiar płynów stymulując wydalanie moczu.

Jeśli twoje nogi często są opuchnięte i obolałe, pamiętaj, że możesz sobie pomóc stosując suplementy na nogi. Wybieraj jednak zdrowe suplementy diety w renomowanych sklepach, których receptura opiera się na składnikach ziołowych. Dzięki temu zniwelujesz ryzyko efektów ubocznych.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.