multicomplexjumping

Jumping fitness – nowy rodzaj ćwiczeń na trampolinie

Masz ochotę na małą przerwę od monotonnych ćwiczeń na siłowni? A może chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Polecamy jumping fitness! To zupełnie nowy rodzaj fitnessu, dzięki któremu można spalić nawet 600-800 kcal w godzinę!

Na czym to właściwie polega?

Jumping fitness to rodzaj fitnessu, który staje popularny w naszym kraju i oferuje go coraz więcej siłowni. Opiera się na ćwiczeniach kardio, a konkretnie na skokach na mini trampolinie. Poszczególne ćwiczenia to kombinacje różnych kroków w takt rytmicznej muzyki. Każde zajęcia zaczynają się od rozgrzewki i powinny kończyć się rozciąganiem. Zajęcia dla początkujących grup trwają przeważnie 45 minut.

Co nam daje ten rodzaj ćwiczeń?

Jedną z największych zalet tego typu ćwiczeń jest fakt, że podczas jednej sesji można zrzucić nawet do 800 kalorii. Dlatego ćwiczenia te szczególnie upodobały sobie osoby, które dbają sylwetkę i kondycję. Dodatkowo ćwiczenia jumping fitness nie obciążają stawów ani kręgosłupa, ponieważ stopy odbijają się od miękkiej powierzchni. Regularne uczęszczanie na zajęcia zaowocuje także zwiększeniem wydolności organizmu, wzmocnieniem mięśni, lepszą koordynacją ruchową oraz równowagą.

Multicomplex – idealny dla aktywnych

Jeśli regularnie trenujesz sport lub planujesz rozpocząć treningi, polecamy stosować suplementy diety dla sportowców z linii Multicomplex. Znajdziesz wśród nich Multicomplex tabletki, które zawierają aż 13 witamin i 12 minerałów. Jest to kompletna formuła, zgodna z zalecanym dziennym spożyciem. Również Multicomplex Sport to świetne rozwiązanie dla osób prowadzący aktywny tryb życia. Uzupełniania ubytki wody i soli mineralnych, spowodowane poceniem się. Dzięki zawartości węglowodanów, elektrolitów, chlorków, sodu, magnezu, tauryny, witaminy C i koenzymu Q10 , pozwala na zachowanie sił w czasie nawet najbardziej wyczerpujących ćwiczeń. Do tego Multicomplex Sport występuje w wygodnej formie rozpuszczalnych saszetek do picia.

Najlepsze suplementy diety dla sportowców znajdziesz zawsze w naszym sklepie: http://sklep.dkmedic.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.