aloe_poradnik

Kremy z komórkami macierzystymi – dlaczego warto je stosować?

Każda z Pań chce wyglądać promiennie i młodo tak długo, jak tylko to możliwe. Niestety w pewnym okresie życia skóra traci swoją jędrność i zaczynają się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki. Są one nieodłącznym elementem procesu starzenia się. Nie wynaleziono jeszcze żadnego leku czy kosmetyku, który mógłby go zatrzymać, ale wiadomo już, jak można go znacznie spowolnić.

Ogromną skutecznością w walce z objawami starzenia się skóry cieszą się kremy z komórkami macierzystymi, które są dostępne na rynku dopiero od niedawna. Roślinne komórki macierzyste to źródło materiału genetycznego. Ulegają one podziałom i dzięki temu opóźniają starzenie się skóry. Te wchodzące w skład kremów zamknięte są w specjalnych liposomach, które przenikają w głębokie warstwy skóry. Komórki macierzyste to najskuteczniejsze naturalne wsparcie dla macierzystych komórek naszej skóry.

Dodatkowo komórki macierzyste z pestek winogron zawierają duże ilości polifenoli. Dzięki temu szybko neutralizują wolne rodniki, które powstają w wyniku czynników zewnętrznych (zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV), jak i wewnętrznych (stres, palenie tytoniu, zła dieta). Unikalne składniki aktywne zawarte w winogronach mają zdolność odnawiania włókien kolagenowych i elastyny – działają na skórę odmładzająco i ujędrniająco.

Jakie plusy wynikają ze stosowania kremów z komórkami macierzystymi? Regularnie stosowane w codziennej pielęgnacji napinają, odżywiają, nawilżają i regenerują skórę. Po jakim czasie można spodziewać się pierwszych efektów? W dużej mierze zależy to od tego w jakim stanie ogólnym jest nasza skóra i jak daleko posunięty jest proces starzenia. Jednak już po miesiącu można zobaczyć wyraźną różnicę.

Jednym z kremów z komórkami macierzystymi jest Aloedermal, który w swoim składzie posiada również aloes, kwas hialuronowy, ekstrakt z alg morskich czy masło shea. Połączenie tych składników znacznie poprawia nawilżenie oraz jędrność skóry. Przy regularnym stosowaniu, zmarszczki stają się wyraźnie płytsze, a skóra napięta. Produkt jest hipoalergiczny, pozbawiony parabenów SLS i SLES i nie zawiera sztucznych dodatków.

Możliwość komentowania została wyłączona.